Rok 2015

- video

- foto

Okrsková soutěž na Borové dne 9. května 2015

- zúčastnili jsme se okrskové soutěže na Borové. Na soutěž dorazili za sbor bohužel jen čtyři členové (důvodem malé účasti byla návštěva některých členů MS v ledním hokeji v Praze a další ze členů měli fotbalové utkání. Nakonec jsme soutěžili za pomocí členů sboru Borová a se třemi našimi členy. Zároveň jsme měli od SDH Borová zapůjčený materiál. Okrsková soutěž se skládala ze dvou kol: první kolo dle cvičebního řádu (1+5), druhé kolo dle pravidel požárního sportu. V obou případech startovali tři Dobrošováci a tři Borováci. Toto smíšené družstvo skončilo v soutěži dle cvičebního řádu na 4. mistě z celkových 6 startujicích. V dodatečné soutěži o pohár starosty SDH Borová dle pravidel požárního sportu jsme se umístili na sedmém, posledním místě.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.